INTENCJE MSZALNE 08.04.2024 – 14.04.2024


INTENCJE MSZALNE 15.04.2024 – 21.04.2024

Zamawiając intencję od razu składamy za nią ofiarę. Pomaga to uniknąć sytuacji, gdy ktoś rezerwuje termin, a później nie jest zainteresowany intencją, blokując tym samym możliwość zamówienia Mszy św. komuś innemu. Nie chcemy komukolwiek zawężać możliwości zamawiania intencji do jakiejś konkretnej liczby, jednak prosimy pamiętać także o innych. Prosimy o zrozumienie powyższych ustaleń. Przypominamy, że najdłuższy termin na który można zamawiać intencję mszalną, to 11 miesięcy do przodu.

Prosimy także zainteresowane osoby aby sprawdzać uprzednio w gablocie parafialnej prawidłowość zapisanej intencji. O ewentualnych błędach prosimy powiadomić księży odpowiednio wcześniej.

Dziękujemy również za zrozumienie wszystkim tym, którzy zamawiają Mszę święte sprawowane poza parafią. Jest to częstokroć wielka pomoc dla tych księży, którzy intencji nie mają. Często nasze intencje przesyłane są misjonarzom, np. w Boliwii czy Rosji. Przypominamy, że najkrótszy termin na który można zamawiać intencję mszalną poza parafią, to nie mniej niż 14 dni przed odprawieniem Mszy świętej.