Zapisy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Podlaską na Jasną Górę grupy 14A odbędą się w dniach 30-31 lipca 2021 (piątek-sobota) w godzinach 16:00-18:00 przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie w sali nr 6. Wyjście grupy na pątniczy szlak będzie 3 sierpnia 2021 po Mszy Świętej o godzinie 6:00 w parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie (w tym dniu nie będzie Mszy Św. o godz. 6.30 oraz 7.00).

Na bocznych ołtarzach dostępne są kartki duchowego pielgrzyma – zachęcamy do składania intencji, które będą omadlane na trasie pielgrzymki. Intencje możemy składać w zakrystii.

PRZY ZAPISACH KONIECZNIE TRZEBA PODAĆ:
1. PESEL, nr NFZ, stały adres zamieszkania, telefon kontaktowy do osoby zostającej w miejscu zamieszkania
2. w przypadku osób niepełnoletnich: wyznaczyć opiekuna i pisemną zgodę rodziców na podjęcie przez kapelana służby medycznej decyzji o hospitalizacji lub ewentualnej operacji
3. na pielgrzymkę może iść każdy, kto jest zdrowy i zaświadczy o tym wypełniając formularz. Nie ma obowiązku być zaszczepionym. Należy spakować się na całą pielgrzymkę, ponieważ nie będzie odwiedzin.

WPISOWE – 150 ZŁ

Z WPISOWEGO ZWOLNIONE SĄ:
1. trzecia i następna osoba z domu
2. siostry pielęgniarki czynnie posługujące w grupie
3. alumni oraz muzyczni niosący własne instrumenty
ZWOLNIENIE NIE OBEJMUJE UBEZPIECZENIA I OBSŁUGI TOALET – 10 ZŁ

 

Wzorem lat ubiegłuch, także podczas tegorocznych zapisów na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, każdy z nas będzie musiał złożyć jednolity formularz ze swoimi podstawowymi danymi, w tym również oświadczyć jaki jest nasz stan zdrowia – co jest związane z zakarzeniami wirusem SARS-CoV-2. Pozwolimy na wykorzystywanie naszych danych Pielgrzymce Podlaskiej do celów, które są tam wymienione (rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).

Fomularz został przygotowany w 2 wersjach – dla osób pełnoletnich (które nie wymagają opieki opiekuna na trasie), oraz dla osób młodszych, które wymagają pisemnego potwierdznia pod czyją opieką pielgrzymują.

Formularze w formie papierowej będą dostępne w miejscach zapisu, gdzie będzie można wypełnić je ręcznie. Jednak dla wszystkich osób, które wolą wypełnić je na komputerze, został przygotowany dokument PDF. Wystarczy go pobrać, wypełnić, wydrukować, a potem jedyne co musowo zrobić ręcznie – to go podpisać
Następnie zabieramy go ze sobą i oddajemy go podczas zapisu