Trzecia niedziela miesiąca

Jesteśmy rodzicami, których połączyła potrzeba bycia razem po śmierci naszych dzieci. Każdy z nas stracił Je w różnym wieku i w różnych okolicznościach. Jako wspólnota spotykamy się w trzecią niedziele miesiąca o godz. 17.00 na Eucharystii. Modlimy się za rodziny cierpiące po stracie dziecka oraz za dzieci, które potrzebują naszej modlitwy w drodze ku pełni zbawienia. Wierzymy, że w naszą modlitwę włączają się nasze dzieci, które już są z Chrystusem.

Księga Dzieci Utraconych

Wszystkich rodziców, którzy mają takie pragnienie, zapraszamy do wpisywania swoich dzieci do Księgi Dzieci Utraconych. Zostaną one imiennie powierzone Bogu podczas Mszy Świętej. Aby wpisać dziecko, zapraszamy do zakrystii przed Mszą Św.

Dlaczego? Nie jesteś z tym sam.

Każda śmierć dziecka – czy to nagły wypadek, wyniszczająca choroba, morderstwo, samobójstwo, poronienie, czy śmierć maleństwa w łonie matki powoduje, że usta rodziców krzyczą: Dlaczego? Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale wspólne przeżywanie żałoby jest nieodzownym elementem w procesie uzdrowienia. Może jesteś jednym z nas. Potrzebujesz wsparcia? Jesteś obrażony na Pana Boga? Zmagasz się z poczuciem winy? Zapraszamy do naszej wspólnoty! Nie jesteś z tym sam.